Życzenia dla kolegi i koleżanki

Walentynki, tak bardzo dzisiaj popularne święto, kojarzone jest oczywiście z zakochanymi. Rzeczywiście, to wyjątkowy dzień wszystkich związków. Kwiaty, wyznania miłosne, prezenciki, smsy z wyznaniami „Kocham Cię”, kartki itd. Zakochani uwielbiają swoje święto, które oczywiście spędzają razem udając się za romantyczną kolację przy świecach, do kina, na długi spacer czy po prostu w domu, przy dobrym winie i nastrojowej muzyce. Pomysłów na spędzenie Dnia Zakochanych jest naprawdę sporo. Warto jednak zwrócić uwagę na to, ze przecież nie każda osoba jest zakochana i nie każda osoba jest w związku. W dzisiejszych czasach nie brakuje przecież licznych singli.

Single. Tak modne dzisiaj słowo. Niektórzy uważają, że są singlami z wyboru. Wiele osób jednak nie może znaleźć osoby, z którą stworzy szczęśliwy związek. I tutaj pojawia się problem. Nie będziemy jednak tworzyć poradnika jak znaleźć drugą połówkę. Często jest to trudne, ale na pewno trzeba próbować i ciągle wierzyć w to, że uda się stworzyć szczęśliwy związek. Wróćmy jednak do Dnia Zakochanych. Osoby będące singlami niejednokrotnie spędzają ten dzień w samotności. Jest im przykro, że ich znajomi świętują Dzień Zakochanych z ukochanymi. A kto powiedział, że Walentynek nie można świętować z przyjaciółmi? To przecież bardzo bliskie osoby. Warto więc razem udać się do kina, albo ugotować coś pysznego. Wszystkim singlom sprawi to naprawdę mnóstwo frajdy!

A może życzenia walentynkowe dla przyjaciół? Tego rodzaju wyznania cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Wiele osób wychodzi z założenia, że życzenia walentynkowe nie muszą być kierowane tylko do osób, z którymi się jest w związku. Zabawny walentynkowy wierszyk można wysłać np. smsem albo mailem do przyjaciela czy też kolegi albo koleżanki z pracy. To oczywiście wiele nie kosztuje, a jest to naprawdę bardzo miły gest. Koniecznie warto to wypróbować. Walentynki to dzień bliskich sobie osób. Niech będzie to dzień wyznawania nie tylko miłości, ale i sympatii do przyjaciół czy po prostu – do znajomych.